top of page

Často kladené otázky

Pro koho jsou určeny workshopy?

Workshopy nemají žádnou hranici, mohou přijít začátečníci, ale i profesionálové, kteří si chtějí vyzkoušet něco nového a vyrobit dřevěné stolky. Na kurzu se budete učit manipulovat se dřevem, pracovat s profesionálními nástroji pod přátelským vedením. Budeme se Vám snažit předat naše zkušenosti a v praxi ukázat práci se dřevem a epoxidem od A do Z. Pokud si nevyberete z naší nabídky, nebráníme se ani realizaci Vašich nápadů na originální výrobek. Vaše dílo si po zhotovení odnesete domů

Máte slevové kódy?

Ano, slevové kódy máme. Je více možností, jak je získat. Po účasti na našem workshopu automaticky získáte slevový kód na 15%. Dále jsou různé sezónní slevy.

Jaké jsou vaše možnosti platby?

Platba online platební kartou, či převodem z účtu.

Platba na dobírku.

Preferovaná je však platba v hotovosti při osobním odběru, kdy je možné si zboží prohlédnout, osahat a říct si vše podstatné k jeho zpracování a ošetření. Zároveň si můžete prohlédnout naše další produkty.

Lze produkt/objednávku reklamovat?

Naše produkty se dají reklamovat. Záruka se však nevztahuje na cizí poškození, nevhodné užití nebo špatnou manipulaci. Snažíme se o Vaší spokojenost a to i při vyřizování reklamace.

FAQ: FAQ
bottom of page