top of page
B58A2963_edited_edited.jpg

Galerie

eParezy.cz jsou známi kvalitními a moderními vzhledy nábytku, nahlédněte tedy do naší dílny a prohlédněte si produkty a designy naší osobité firmy. Chceme se s Vámi podělit o fotky nábytku a inspirovat Vás k tvorbě ze dřeva, protože je to skutečné umění.

stulll.jpg

William Jr.

Mezi hlavní favority patří tento elegantní stolek z amerického ořechu, zdobený černě perleťovou pryskyřicí. Dílo je založené na detailech, kovová podnož má zajímavý složený tvar.

vgmjfzrir.jpg

Gusteau

Záběr na podnož jídelního stolu Gusteau. Americký ořech v provedení bílé perleťové epoxidové pryskyřice je velice přírodní neutrální kombinace, příjemná pro oči, lehce kombinovatelná s dalším nábytkem.

ST0002_3_B58A2706.Jpg

Cooper light

Hranatý odkládací stolek s bílou perletí a kovovou podnoží, díky lehkému poškození dřeva jsou vidět nádherné detailní kresby pryskyřice. Prosvětlené dubové dřevo stolku dodává jemnost a svěžest. 

Zelene 1 detail.jpg

Uranus

Tmavě zelené kulaté hodiny určitě nesmí chybět v naší galerii. Jednoduchý kus dřeva zalitý perleťovou pryskyřicí hodící se téměř do každého interiéru jako doplněk. 

hkhk.jpg

Galileo Jr.

Další detailní obrázek konferenčního stolku. Rozmanitý tvar dřeva je vždy výhodou, je vidět jak dřevo samo roste a vyvíjí se. Světle modrá perleť se krásně hodí k černé podnoži a béžově hnědému dubovému dřevu.

galkll.jpg

Galileo Jr.

Toto je "plná" verze Galilea Jr. Kulatý konferenční stolek se dvěma pruhy epoxidu a křížovou kovovou podnoží. Čisté prolínání mezi dřevem a pryskyřicí stolu dodává na eleganci.

bottom of page